Wystartował konkurs Wielkopolska Miss 2017. 105 kandydatek ubiega się o tytuł Wielkopolskiej Miss i Wielkopolskiej Miss Nastolatek. Zobaczcie, kto walczy o koronę najpiękniejszej.

Półfinał konkursu Wielkopolska Miss 2017 i Wielkopolska Miss Nastolatek 2017 odbędzie się w sobotę, 4 marca poznańskim w klubie Pacha.

Spośród 105 kandydatek jury wybierze 30 finalistek ubiegających się o tytuł Wielkopolskiej Miss 2017 oraz 10 finalistek, które będą rywalizować o tytuł Wielkopolskiej Miss Nastolatek 2017.

- Jakie są nasze półfinalistki? Nie tylko atrakcyjne, ale również wykształcone, przebojowe, znające języki obce i mające ciekawe pasje. Marzą o koronie, sławie i sukcesie! Z takich dziewczyn Wielkopolska może być dumna! - uważa Grzegorz Ostrowski, organizator konkursu. - Czy któraś z nich zostanie najpiękniejszą Polką, a może będzie reprezentować nasz kraj na międzynarodowych konkursach? Czas pokaże - dodaje.Gala finałowa konkursu Wielkopolska Miss, Wielkopolska Miss Nastolatek oraz Wielkopolski Mister 2017 odbędzie się 20 maja 2017 roku w sali Konferencyjno - Koncertowej im. Profesora Jerzego Rubińskiego w Kaliszu.

Nagrodami głównymi podczas tegorocznej edycji konkurs są samochód osobowy, skuter miejski, wyjazd na festiwal filmowy do Cannes oraz wyjazd na 90. jubileuszową galę rozdania nagród filmowych Oscary 2018.


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Wybory Miss

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!