Już za niespełna trzy tygodnie 29 maja - dowiemy się kim jest Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2016.

Gala finałowa konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2016 odbędzie się w hotelu Andersia w Poznaniu.

Do konkursu zgłosiły się dziewczęta niemal z całej Polski, ale studiujące lub uczące się w Poznaniu i Wielkopolsce.

Zobaczcie pierwszą oficjalna galerię zdjęć finalistek konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2016.

Sesja została wykonana na ternie City Park Hotel & Residence w Poznaniu. Autorką zdjęć jest Magdalena Harych. Za makijaż podczas sesji odpowiadała firma MEXMO, fryzury wykonał Piotr Sierpiński, Atelier Fryzur. Finalistkom stroje zagwarantowały firmy Land of change / Zalla by Sara Zalewska, bielizna: Agnès Wuyam, buty: Valentovitch.Miss plus size wybrana w Paragwaju!
Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacjiWybory Miss

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Gucio i..!! (gość)

Już nie będę nikogo pomawiała, krzywda wyrządzona drugiemu człowiekowi wraca do człowieka ........ „Nienawiść nie potrzebuje instrukcji, wystarczy ją tylko sprowokować. „ – Katherine Porte

gosc (gość)

Jestem w szoku ze tyle naiwnych dziewczyn zglosilo sie do tych samych prymitywow ktorzy byli oskarzonymi w seksaferze. A juz ze media ich wspieraja to wstyd kompletny. Kolejna co bedzie odpowiadala na pytanie jurora czy chce sie ru..ac i czy lubi wielokaty.