Wings for Life World Run w Poznaniu już za 10 dni! Bieg w tym samym czasie będzie się odbywał w 32 krajach na 6 kontynentach. Jest organizowany, by podnieść świadomości problemu uszkodzonego rdzenia kręgowego i zebrać pieniądze na badania. Zapisy na większości tras trwają do 27 kwietnia.

Wings for Life World Run w Poznaniu, jak i w innych miastach na całym świecie, jest biegiem nietypowym. To nie zawodnik biegnie do mety, ale meta go ściga. Auto pościgowe na trasę biegu wyruszy 30 minut po starcie. Auto z czasem będzie zwiększało prędkość. O 17.30 będzie to 35 km/h.

Bieg rozpocznie się dokładnie o 10.00 czasu UTC. W Europie będzie wówczas południe, w Australii – wieczór, a w USA - poranek. Wings for Life World Run w Poznaniu zakończy w wtedy, kiedy ostatni biegacz i biegaczka zostaną minięci przez jeden z samochodów pościgowych.

Zobacz też: Wings for Life World Run: Światowy bieg 4 maja w Poznaniu [ZDJĘCIA]

Najlepszy biegacz i najlepsza zawodniczka oraz jeden losowo wybrany uczestnik biegu w nagrodę wybiorą się w podróż dookoła świata z przystankami w Salzburgu, Stambule, Kapsztadzie, Hongkongu, Bangkoku, Sydney, Fidżi, Los Angeles i Rio de Janeiro. W programie podróży znalazły się między innymi loty akrobacyjne oraz spotkania ze sportowymi i biznesowymi legendami.

Wings for Life World Run będzie transmitowany w Internecie na stronie: www.wingsforlifeworldrun.com oraz w telewizjach na całym świecie.

Zapisy do biegu trwają do 27 kwietnia i prowadzone są za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie: www.wingsforlifeworldrun.com/pl/zapisz-sie.

Skomentuj:

Wings for Life World Run w Poznaniu za 10 dni! [ZDJĘCIA]


Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!