(© Bartek Muracki)

Na 21. Przystanku Woodstock odbyła się premiera koncertowego DVD Kasi Kowalskiej. Koncert zarejestrowany na ubiegłorocznym Przystanku Woodstock w Akademii Sztuk Przepięknych odbył się z okazji 20-lecia wydania jej debiutanckiego albumu "Gemini".

- Płytą Kasi Kowalskiej rozpoczynamy prezentację takich wspaniałych projektów. Kasia od samego początku związana jest z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Muzyczne dokonania Kasi Kowalskiej, tak jak dokonania Fundacji, to pasmo bardzo wielu przedsięwzięć i sukcesów. Podzieliła się nimi z Woodstockowiczami w niezwykle kameralnym, fantastycznie skonstruowanym i przepięknie brzmiącym projekcie. Nie tylko perfekcyjnie przygotowała swój występ, ale także do zaprezentowania na płycie wybrała te fragmenty koncertu, które jej i jej gościom najbardziej zapadły w pamięć - powiedział Jurek Owsiak.

Aktualności muzyczne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!