W sobotę na Starym Rynku zostały wręczone nagrody w plebiscycie "Ikony Poznania na 70-lecie Głosu Wielkopolskiego". Jedną z nich otrzymała Małgorzata Ostrowska.

– Dziękuję wszystkim moim fanom, wszystkim poznaniakom, którzy na mnie zagłosowali. Po raz pierwszy widziałam, jak wielką moc mają portale społecznościowe, dzięki którym fani rozpowszechniali informację o plebiscycie – mówiła w sobotę na Starym Rynku Małgorzata Ostrowska, legendarna piosenka rockowa.

Na scenie w trakcie kolejnej edycji Festiwalu Dobrego Smaku wokalistka otrzymała pamiątkowy dyplom oraz kwiaty. Były to nagrody w organizowanym przez „Głos” plebiscycie "Ikony Poznania na 70-lecie Głosu Wielkopolskiego".

Plebiscyt odbywał się z okazji 70. urodzin Głosu Wielkopolskiego. Czytelnicy oraz internauci mogli najpierw zgłaszać swoje kandydatury, a następnie głosować na swoich faworytów w trzech kategoriach - Ambasador Poznania, Kultowy Lokal oraz Wydarzenie 70-lecia.

W pierwszej kategorii zwyciężył Wojciech Fibak, drugie miejsce zajęła Eleni, trzecie Małgorzata Ostrowska. Wśród lokali największą ilość głosów zdobyła pracownia i sieć kawiarni Expressowa. Na podium znalazły się z kolei restauracje Figaro i Estella. Za najważniejsze wydarzenia czytelnicy „Głosu” uznali festiwal Transatlantyk, Mistrzostwa Świata w Wioślarstwie, które odbyły się w 2009 r. na Malcie i festiwal Malta.

Transatlantyk 2015: Gala zamknięcia festiwalu w Auli UAM [ZDJĘCIA]Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!