Wiemy, jak nasze dzieci kochają swoje rowerki i dlatego z myślą o nich już w maju rusza 5 edycja wyścigów rowerkowych. Wyścigi zaczynamy 3 maja w Katowicach, a finiszujemy 22 czerwca w Gdyni.

Tour Kocham Rowerek w tym roku odwiedzi aż 16 miast we wszystkich województwach w Polsce. Imprezie patronują Prezydenci i Marszałkowie, a ogólnopolskie i lokalne media dbają, aby o wyścigu usłyszał każdy mały kolarz.

Wyścigi zaczynamy 3 maja w Katowicach, a finiszujemy 22 czerwca w Gdyni.

To rodzinna impreza w formie pikniku, podczas której najmłodsi uczestnicy (3-10 lat) w myśl idei fair play ścigają się na rowerach. Dzięki podziałowi na kategorie wiekowe i grupy trzyosobowe po każdym wyścigu na stopniach podium stają wszyscy zawodnicy i otrzymują nagrody. Z nami każde dziecko wygrywa!Tour Kocham Rowerek to nie tylko wyścigi. To zabawa połączona z nauką jak bezpiecznie poruszać się na rowerze.
Dlatego właśnie przygotowaliśmy różne atrakcje towarzyszące wyścigom. Zapraszamy do miasteczka drogowego, gdzie policjanci będą udzielać fachowych porad, a na torze przeszkód będzie można szlifować technikę poruszania się na rowerze.
Nie zabraknie też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, specjalnych pokazów sprzętu policyjnego i strażackiego oraz występów przesympatycznej rybki MiniMini+

Na Tour Kocham Rowerek zaprasza NaszeMiasto oraz Bank BGŻ, który od lat popierając inicjatywy rowerowe, promuje rower jako zrównoważony środek transportu, a także zdrowy i przyjemny sposób na rekreację. Szczególną zaś uwagę poświęca najmłodszym rowerzystom i ich bezpieczeństwu w ruchu drogowym. W tym roku przekaże wszystkim zawodnikom odblaski na rower poprawiające ich widoczność na drodze.Sprawdź, kiedy będziemy w Twoim mieście i zapisz swoje dziecko już dzisiaj pod nr. tel.: 797 638 050 lub e-mail: zapisy@wyscigirowerkowe.pl
W wyścigu mogą uczestniczyć dzieci w wieku 3-10 lat.
Warunek uczestnictwa to sprawny rower, kask rowerowy i zgłoszenie dziecka przez rodzica lub prawnego opiekuna.
Ilość miejsc jest ograniczona.

Szczegóły na stronie www.wyscigirowerkowe.pl

Harmonogram akcji:
3.05 - Katowice
4.05 - Kraków
10.05 - Rzeszów
11.05 - Lublin
17.05 - Opole
18.05 - Wrocław
24.05 - Poznań
25.05 - Łódź
31.05 - Warszawa
1.06 - Kielce
7.06 - Zielona Góra
8.06 - Szczecin
14.06 - Olsztyn
15.06 - Białystok
21.06 - Toruń
22.06 - Gdynia

Nasze Miasto objęło patronat nad akcjąRower

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

herr brzoska (gość)

Pytam was redaktorzy czy na tym forum nie ma innych ważniejszych tematów sportowych tylko takie banały? Klub wizytówka miasta (podobno) oczko w głowie Prezydenta spada do III ligi w okolicznościach bardzo nieprzyjemnych i ani słowa nic na ten temat, żadnej wzmianki? Kogo wy tutaj reprezentujecie pisząc o tym mieście? czy może ten sam Prezydent (cichy tajniak) zakazał wam zajmować się tym tematem? Szlag trafia widząc co się dzieje!