Zachęcamy Was do głosowania na najpiękniejsze dziewczyny w konkursie Miss Polka 2012.

- W tym konkursie nie ma jednej zwyciężczyni. Przed każdą z kandydatek uchylamy drzwi do świata mody i reklamy - zapewniają organizatorzy Miss Polka 2012.

W ogólnopolskich eliminacjach konkursu uczestniczy ponad 6 tysięcy kandydatek w wieku 16-25 lat. Kandydatki zgłaszały się do udziału w wyborach, wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie wyborów Miss Polka 2012.


Zagłosuj na swoją kandydatkę!

 

Od 11 do 15 czerwca 6 tysięcy kandydatek zdobywa głosy poprzez specjalnie utworzone dla uczestniczek „Panele Fana” na oficjalnej stronie konkursu. Dostęp do panelu ma każdy, kto zechce śledzić losy wybranej uczestniczki. Fani w drodze głosowania wyłonią 1600 dziewczyn - po 100 z każdego województwa.

Od 18 do 22 czerwca spośród 1600 kandydatek wybierzemy najpiękniejszą 50. Na tym szczeblu z udziałem kandydatek do tytułu Miss Polka 2012 powstanie 50 materiałów filmowych. Fani będą mogli je oglądać m.in. na Facebooku, YouTube czy Vimeo. Wybrane Kandydatki zaprezentują się w 5 miastach – Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie.

Od 5 do 8 lipca wyłonione zostaną 22 finalistki, które przez 10 dni będą uczestniczyć w specjalnym obozie przygotowującym do Gali Finałowej. Kandydatki wezmą udział w szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez specjalistów związanych z branżą modową, medialną i artystyczną.

niektóre z dziewczyn startujących w plebiscycie:Zobacz wszystkie kandydatki>>

Wielki finał w Krakowie

21 lipca o godzinie 20 w klubie Plaża Kraków odbędzie się prezentacja 22 finalistek Miss Polka 2012. Kandydatki do tytułu Miss zaprezentują się gościom w czterech odsłonach – bikini, sportowej, casual i wieczorowej.

Uroczystą galę poprowadzi dziennikarz i prezenter telewizyjny Marcin Prokop. Gwiazdą muzyczną imprezy będzie wokalistka MaRina, a choreografię do występów podczas finału konkursu przygotuje dla kandydatek Edyta Herbuś.Noc Kupały 2012 - puszczanie wianków, koncerty, lampiony szczęściaKomentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Ktos kto wie (gość)

uwaga. Z tego co wiem to sa kandydatki w wieku przekraczjacym 25 lat wiec zmiencie te informacje na stronie. Powinniscie byc szczerzy w stosunku do publicznosci ktora w sumie wybiera.

TulipAnna (gość)

spostrzeżenie. Spośród zaprezentowanej 16-stki Wielkopolanka jest najpiękniejsza:)
Odniosłam tez wrażenie, że Bogusi się chyba konkursy pomyliły.