Zapraszamy Was na drugą wycieczkę z cyklu „Znam Moje Miasto”. Tym razem poznamy tajniki poznańskiej Fary – będziemy mogli m.in. zobaczyć, co skrywają jej podziemia i strych.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Czas na drugą wycieczkę z cyklu „Znam Moje Miasto” organizowaną przez portal MM Moje Miasto Poznań i Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną. Chcemy, aby poznaniacy mieli sami sporą wiedzę na temat najciekawszych zakątków i zabytków swojego miasta. Dlatego będziemy nie tylko zwiedzać, ale też słuchać – wycieczki prowadzą zawodowcy, czyli przewodnicy z poznańskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego.

W kwietniu byliśmy na Ostrowie Tumskim i Śródce, a 23 maja zapraszamy Was do poznańskiej Fary. Z pozoru to żadna atrakcja, bo przecież można do niej wejść, kiedy ma się ochotę, ale my dajemy Wam dodatkowe bonusy – nasza wycieczka będzie mogła zwiedzić nie tylko kościół, ale też zakrystię i podziemia, a także strych! To z pewnością nie lada gratka nie tylko dla miłośników historii, ale też np. fotografii. Chcesz zobaczyć coś wyjątkowego? Chodź z nami na wycieczkę.

Wycieczka rozpocznie się 23 maja o godz. 13. O tej porze spotykamy się przed wejściem do Fary. Wstęp wolny!

Jeśli chcesz poznać najważniejsze fakty i ciekawostki związane z Farą i chcesz zobaczyć, co skrywają jej podziemia oraz strych, nie przegap takiej okazji!

Zapisz się na wycieczkową listę obecności!


Na wycieczkę zapraszają:
Zobacz jak było na naszych poprzednich wycieczkach:

Znam Moje Miasto - MM Poznań na Ostrowie Tumskim
Na kolejną wycieczkę z MM Poznań wybraliśmy się na Ostrów Tumski i Śródkę, czyli najstarszą część Poznania. Paulina Ratkowska – przewodnik naszej wyprawy, miała o niej sporo do powiedzenia.Wycieczka z MM Poznań po Starym Rynku
Ekipa redaktorów i Użytkowników portalu MM Poznań spędziła dzisiejsze popołudnie na wycieczce po Starym Rynku i okolicach.Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!