Wygrały puchar Tymbarku w województwie

Agnieszka Olejniczak
Puchar Tymbarku. UKS Słomków
Puchar Tymbarku. UKS Słomków A. Kraszewski
Dziewczęce drużyny piłkarskie UKS Słomków w kategorii U-10 oraz ULKS Sieradz w kategorii U-12 wygrały w finale wojewódzkim XIV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Zagrają w finale ogólnopolskim 2 maja na Stadionie Narodowym.

Drużyny piłkarskie dziewcząt UKS Słomków w kategorii do lat10 oraz ULKS Sieradz w kategorii do lat 12 wygrały w finale wojewódzkim XIV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Finały wojewódzkie zostały rozegrane w dniach 28-29 marca. O awans do Wielkiego Finału walczyło aż 75 drużyn.

W żeńskim finale wojewódzkim kategorii U-10 UKS Słomków pokonał 2-1 SP Regnów.

W kategorii U-12 dziewczynki z ULKS Sieradz pokonały SP Świnice 2-1.

Mistrzowie 16 województw obu kategorii wiekowych zagrają w Wielkim Finale 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców U-10 oraz U-12 otrzymają Puchar Tymbarku oraz wyjadą do Hamburga na mecz reprezentacji Polski z Niemcami.