Dowcipów o kobietach i mężczyznach jest o wiele więcej niż na każdy inny temat. Dowcipów o kobietach jest też o wiele więcej niż o mężczyznach. Dlaczego? Do niedawna to była męska rzecz! Mężczyźni wymyślali, opowiadali, ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dowcipów o kobietach i mężczyznach jest o wiele więcej niż na każdy inny temat. Dowcipów o kobietach jest też o wiele więcej niż o mężczyznach. Dlaczego? Do niedawna to była męska rzecz! Mężczyźni wymyślali, opowiadali, a kobiety wychodziły zarumienione z salonu. Dziś wszystko się zmienia. Modne stają się żarty o mężczyznach (autorstwa kobiet!) i kobiety oddają facetom za to co w całej historii tego świata o nich naopowiadali. I dobrze! Ale…Męskie myśli o kobietachKto upadnie, stanie się kobietą w życiu przyszłym.

PlatonPiękna kobieta to raj dla oczu, piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni.

SzekspirKiedy kobieta nie ma racji pierwsza rzecz, którą powinien zrobić mężczyzna, to natychmiast ją przeprosić.

Oscar WildeWiększa część kobiet jest ładniejsza poza domem niż w domu.

TacytKobiety dochowują tajemnicy grupowo.
(anonimowe)Co zrobić, żeby w domu był spokój? - zapytano Sokratesa. Odpowiedział: Uciąć język żonie.

Z księgi dowcipów starożytnychJeśli mężczyzna proponuje seks kobiecie, to jest to molestowanie seksualne. Jeśli kobieta proponuje seks mężczyźnie to kosztuje to 100 złotych lub więcej.

(anonimowe)Ziemia i kobieta nie może leżeć odłogiem.

Nikos KazantzakisDroga do sukcesu pełna jest żon popychających swoich mężów.

Ignacy Paderewski

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!