Wypadek na budowie Amazona w Sadach Wypadek na budowie Amazona w Sadach

Wypadek na budowie Amazona w Sadach. Mężczyzna spadł wraz z rusztowaniem (© Archiwum Polskapresse/Zdjęcie ilustracyjne)

Wypadek na budowie Amazona w Sadach. Pracujący przy budowie hali produkcyjnej mężczyzna spadł z wysokości. Helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał poszkodowanego do szpitala. Ma poważne obrażenia nóg.

W sobotę, około godziny 12 doszło do wypadku na budowie Amazona w podpoznańskich Sadach, gdzie powstaje ogromna hala produkcyjna.

- Mężczyzna spadł wraz z rusztowaniem ze znacznej wysokości - mówi Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji. - Na miejscu wypadku pracowała ekipa policyjna oraz inspektorzy z Państwowej Inspekcji Pracy.

ZOBACZ TAKŻE: Amazon w Sadach - Na budowie praca wre [WIZUALIZACJE]

Strażacy także zostali wezwani na miejsce zdarzenia. Jak wyjaśnia dyżurny wielkopolskich strażaków, zabezpieczali lądowanie helikoptera Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które zabrało poszkodowanego do szpitala.

- Mężczyzna ma poważne obrażenia nóg - poinformował A. Borowiak.

Skomentuj:
Wypadek na budowie Amazona w Sadach. Mężczyzna spadł z wysokościZostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!