19-letni sprawca śmiertelnego wypadku na Wierzbięcicach w Poznaniu wpłacił kaucję i wyszedł z aresztu. Wypadek na Wierzbięcicach miał miejsce 23 marca.

Na ulicy zderzyły się jadące z ogromną prędkością dwa samochody. Jeden z nich wpadł na chodnik i potrącił dwie osoby - jedna z nich zmarła później w szpitalu.

19-letni Dawid J. został aresztowany i usłyszał zarzuty spowodowania wypadku komunikacyjnego ze skutkiem śmiertelnym. Młody mężczyzna częściowo przyznał się do winy - powiedział, że wypadek na Wierzbięcicach zdarzył się, gdyż w jego samochodzie pękła opona.

W piątek 19-letni kierowca opuścił areszt po wpłaceniu 15 tysięcy kaucji.

Kierowca drugiego samochodu, który brał udział w zderzeniu, okazał się być ojcem sprawcy. Pojawiły się przypuszczenia, że ojciec i syn ścigali się, zanim doszło do tragicznego wypadku.

ZOBACZ: Wypadek na Wierzbięcicach - nagranie z monitoringu


Czytaj też:
Wypadek na Wierzbięcicach - kierowca bmw aresztowany


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacjiCzytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!