Do wypadku doszło około 7 rano w środę Do wypadku doszło około 7 rano w środę

Do wypadku doszło około 7 rano w środę (© KPP Sroda Wielkopolska)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Około godziny 7 rano na skrzyżowaniu krajowej "jedenastki" i "piętnastki" między Środą Wielkopolską a Jarocinem w okolicach miejscowości Miąskowo zderzyły się osobowe toyota avensis i nissan primera.

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

W wyniku zdarzenia siedem osób, w tym dziecko, trafiło do szpitala w Środzie Wielkopolskiej. - Były to niewielkie obrażenia i wszyscy poszkodowani zostaną w szpitalu na obserwacji - informuje st. kpt. Mirosław Frąckowiak, rzecznik PSP w Środzie Wlkp. Osoby, które ucierpiały w wypadku to mieszkańcy Bydgoszczy i Osielska oraz powiatu krotoszyńskiego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca toyoty próbując z DK 15 włączyć się do ruchu na "jedenastce" nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z jadącym w stronę Poznania nissanem.

Przez kolizje przez kilkanaście minut był wstrzymany ruch. Przez chwilę udało się udrożnić jedną część jezdni i ruch odbywał się wahadłowo. Jednak po kilkunastu minutach do czynności operacyjnych przystąpiła policja i ponownie ruch został wstrzymany.

Dopiero około godz. 8.45 uszkodzony pojazd został zabrany przez pomoc drogowy z drogi i przywrócono normalny ruch. Z powodu wypadku samochody stały w ponad 4-kilometrowym korku.

Więcej zdjęć zobaczysz na stronie Głosu Wielkopolskiego
Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gość (gość)

"Jednak po kilkunastu minutach do czynności operacyjnych przystąpiła policja i ponownie ruch został wstrzymany."-znów spieprzyli