Wypadek w Napachaniu. Trzech pasażerów autobusu i dwóch kierowców zostało poszkodowanych w wyniku wypadku w miejscowości Napachanie (gmina Rokietnica).

Wypadki w Poznaniu - zobacz więcej


Do zdarzenia doszło w czwartek, 3 stycznia, ok. godz. 21:00. Na ulicy Poznańskiej w Napachaniu zderzył się autobus PKS i samochód osobowy marki Mercedes.

Kierujący pojazdami i 3 pasażerów autobusu zostali poszkodowani.

W akcji brały udział cztery zastępy straży pożarnej.


Wypadek w Napachaniu: Autobus zderzył się z samochodem - SKOMENTUJ!


Widzisz coś ciekawego, zaskakującego, dziwnego? Pisz na poznan@naszemiasto.pl, dodaj swój artykuł lub zostaw nam wiadomość na FacebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (24)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

znajomy (gość)

Kiedy pogrzeb i o kturej godznie sie od bendzie dajcie znać. A Michał spoczywaj w spokoju

znajoma (gość)

... Zgasłeś jak słońce na niebie, śpij spokojnie - my przyjdziemy do Ciebie!!!!
Trudno uwierzyć, a co dopiero się pogodzić....
Jesteś już tam w górze pozdrów od nas Jarka i bawcie się dobrze chłopaki!!!

Iwa (gość)

Co za pacan tutaj pisze że pijany! Najlepiej odgórnie się udzielać nie wiedząc jak było! Wracał ze swego rodzinnego domu, na 22 do pracy miał iść , to jak mógł być pijany. Owszem, zdarzają się takie osoby, ale akurat nie on, miał żonę , 2 córeczki, nie był nieodpowiedzialnym idiotą który wsiada pijany za kółko w dodatku jedzie pijany do pracy, w której wszyscy go chwalili i uważali za dobrego pracownika. Trochę zastanowienia zanim się skomentuje!!! Spoczywaj w pokoju Michałku,

asdad (gość)

widziałem ten wypadek. dw poznan-szamotuly byla zamknieta 5h. na tym luku byl juz nie jeden wypadek a te barany drogowe zamiast zrobic jakies barierki to wykopali wiekszy row:(