Wypadek w Poznaniu. Siedem osób odniosło rany w wypadku, do którego doszło po godz. 19.00 na ul. Matyi. Autobus MPK zderzył się tam z samochodem osobowym. W wyniku zderzenia autobus utknął na torowisku. Ruch tramwajowy został zablokowany.

Wypadek wydarzył się około godz. 19.15. Do wypadku doszło, kiedy autobus linii 71 wjeżdżał na Matyi, a od mostu Dworcowego nadjeżdżał volkswagen passat. Szczegóły wypadku policji pomoże ustalić nagranie z monitoringu.

Wypadek w Poznaniu - Czytaj więcej!

W wypadku rannych zostało siedem osób: sześć podróżujących autobusem i jedna jadąca volkswagenem. Ona też została uwięziona w pojeździe.

Według świadków, dwóch pasażerów złamało kończyny, inni poszkodowani uskarżali się na bóle w klatce piersiowej.

Wypadek spowodował całkowitą blokadę ruchu tramwajowego na Matyi oraz utrudnienia w ruchu samochodowym. Około godz. 21.30 autobus został usunięty z torowiska, a samochód trafił na lawetę.Skomentuj:

Wypadek w Poznaniu - Autobus utknął na torowisku [ZDJĘCIA]

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

tel. 668 720 844 (gość)

Wszystkie osoby poszkodowane w tym wypadku proszone są o kontakt w sprawie ustalenia wysokości odszkodowania

tel. 688 720 844 (gość)

Wszystkie osoby poszkodowane w tym wypadku proszone są o kontakt w sprawie ustalenia wysokości odszkodowania