Wypadki w Wielkopolsce zdarzają się praktycznie każdego dnia. Niestety, to lato jest wyjątkowo tragiczne. W ostatnich tygodniach w naszym regionie miało miejsce wiele zdarzeń drogowych, w których zginęli kierowcy i pasażerowie. Wypadki Wielkopolska - zobaczcie zdjęcia i uważajcie!

Najbardziej tragiczny był weekend 11-12 lipca. W trzech groźnych wypadkach w Wielkopolsce zginęło aż jedenaście osób.

W wypadku w Brdowie zginęło pięcioro pasażerów w wieku od 14 do 23 lat. W Zdunach samochód zjechał nagle z drogi i wbił się z impetem w przydrożną brzozę. Dwójka pasażerów poniosła śmierć na miejscu, a kierowca zmarł w szpitalu. Tego samego dnia trzy osoby zginęły w wypadku na przejeździe kolejowym w Niedźwiedziu.

Wypadki Wielkopolska: Zobacz więcej TUTAJ


Do tragedii w ostatnich tygodniach doszło także na obwodnicy Lwówka, w Poznaniu, Russowie, Tarnowej, Białym Dworze, Trzemżalu i Zbiersku. Apelujemy o ostrożną jazdę.


Wypadki Wielkopolska - Zobacz zdjęcia i zwolnij!

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Wypadki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!