Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zapraszamy do udziału w akcji „Serce masz tylko jedno”. Pomiar ciśnienia tętniczego, analiza poziomu glukozy we krwi i zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie – w najbliższą niedzielę (30go marca br.) każdy, kto odwiedzi centrum Factory Poznań będzie mógł bezpłatnie sprawdzić stan swojego zdrowia. Akcja pod hasłem „Serce masz tylko jedno” jest organizowana z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Studentów Medycyny.

– W trosce o zdrowie naszych klientów, postanowiliśmy zorganizować akcję, w ramach której będzie można wykonać bezpłatne badania z zakresu profilaktyki kardiologicznej. Osoby, które w ostatnią niedzielę marca, odwiedzą nasze centrum w godzinach od 12 do 18, będą mogły skorzystać z pomocy przedstawicieli Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny, którzy przeprowadzą m.in. pomiary ciśnienia tętniczego oraz stężenia glukozy we krwi – mówi Marta Kocik, koordynator ds. marketingu w Factory Poznań.

Udział w akcji „Serce masz tylko jedno” to możliwość wykonania pomiarów diagnostycznych, które są niezbędne do rozpoznania zagrożeń związanych z chorobami układu krążenia. Bezpłatne badania profilaktyczne to okazja dla tych, którzy chcieliby sprawdzić swój ogólny stan zdrowia, a przede wszystkim poznać szczegóły dotyczące kondycji własnego serca oraz innych elementów układu krwionośnego.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland jest organizacją zrzeszającą studentów medycyny i młodych lekarzy. W ramach swej działalności należy do Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Studentów Medycyny – IFMSA (International Federation of Medical Students’ Associations).

Akcja „Serce masz tylko jedno” odbędzie się 30 marca br. w centrum Factory Poznań. Klienci mogą skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych w godzinach od 12.00 do 18.00.

Moda

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!