Wszyscy wiedzą, co to są podchody, nawet jeśli nie byli harcerzami. Jedna grupa ucieka zostawiając znaki grupie drugiej, która szuka. Zazwyczaj takie zabawy odbywają się w lasach, ale tym razem areną zmagań będzie Galeria Malta.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wszyscy Użytkownicy portalu MM Poznań, którzy mają chęć na zabawę w miejskie podchody (bo przyjść i bawić się może każdy chętny!) proszeni są o stawienie się o 18 w sobotę, 16 maja, przy fontannie. Tam zostaną przez organizatorów podzieleni na dwie grupy.

- Bawimy się w podchody we wszystkich sklepach w Galerii Malta i wykonujemy zadania powiązane w jakikolwiek sposób z danym sklepem - uchylają rąbka tajemnicy organizatorzy.

Chcecie poznać szczegóły? Musicie przyjść. Wszyscy chętni mile widziani, byleby chcieli i umieli się dobrze bawić. Pokażmy, że MM-kowicze lubią takie niekonwencjonalne rozrywki.
Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Zenon Kubiak

Podchody przeniesione:(. Niestety, podchody przeniesiono na przyszłą sobotę:( PS A ja opuściłem przez to mecz Warty:(