Zakończenie Enea Tri Tour 2015 [ZDJĘCIA, WYNIKI]

RED
Prime Food Triathlon Przechlewo 2015
Prime Food Triathlon Przechlewo 2015 mat. organizatora
Ostatnie z cyklu zawodów triathlonowych Enea Tri Tour 2015 odbyły się w miniony weekend w kaszubskim Przechlewie. Wzięło w nich udział ponad 700 zawodników. Zobacz zdjęcia i wyniki!

W sobotę na dystansie 112,99 triumfował Kacper Adam, który pokonał Tomasza Domagałę i Jakuba Czaję. Wśród pań najszybszą okazała się Magdalena Biskupska, która uplasowała się przed Izabelą Sobańską i Danielą Kamińską. Rywalizację sztafet wygrał zespół Kawa Kamp w składzie Artur Mieloch - Łukasz Kalaszczyński - Marcin Kęsy.

POZNAŃ BUSINESS RUN [WIELKA GALERIA]

Drugiego dnia zawodów triathloniści startowali na dystansie olimpijskim. Walczyli zawzięcie. Pierwsze miejsce w kategorii open zapewnił sobie Sylwester Kuster. Pokonał on Mateusza Kaźmierczaka i Tomasza Brembora. Mistrzynią Polski natomiast została Agnieszka Jerzyk, która wyprzedziła Małgorzatę Szczerbińską i Magdalenę Mielnik.

Podczas niedzielnych zawodów w Przechlewie rozegrane zostały również Mistrzostwa Polski U-23 na dystansie olimpijskim. Na podium stanęli Tomasz Brembor, Kacper Stępniak i Konrad Zdun. Mistrzynią Polski U-23 została z kolei Paulina Klimas, która została sklasyfikowana przed Agatą Litwin oraz Aleksandrą Rudzińską.

SZCZEGÓŁOWE WYNIKI PRIME FOOD TRIATHLON PRZECHLEWO 2015

W kategorii amatorów zwyciężył Krzysztof Hadas. Kolejne miejsca przypadły Bartoszowi Banachowi i Pawłowi Miziarskiemu. Pierwsze miejsce wśród amatorek wywalczyła Agata Sobielaga, która pokonała ona Ewelinę Nowak oraz Anią Ranoszek.