Przypominamy wam o naszym terenowym spotkaniu z Latającą redakcją MM Moje Miasto Poznań! Zapraszamy do "Fanaberii" przy Wronieckiej w piątek samo południe!

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Czasami do nas, na Mickiewicza, nie jest Wam po drodze. Czasami siądzie Internet i nie możecie do nas napisać albo macie ciężką rękę do pisania i mówienie idzie wam łatwiej. I właśnie dlatego chcemy się z Wami spotykać także w przytulnych, miłych miejscach, gdzie można w kameralnej atmosferze usiąść i pogadać...

Jednym z nich jest restauracja i kawiarnia "Fanaberia". Mieści się w świeżo wyremontowanej kamienicy przy ulicy Wronieckiej, rzut beretem od Starego Rynku, i zachwyca wystrojem jak z Prowansji. Tam właśnie w piątek, 24 kwietnia, będziemy na was czekać od 12 do 14 z laptopem w pełnej gotowości. Możecie przyjść, pogadać, wypytać o MM-kę, zgłosić temat lub problem - cokolwiek wam przyjdzie do głowy. Zapraszamy!


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!