Zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, co się dzieje z twoimi śmieciami? Teraz masz okazję, by zobaczyć jak wygląda Składowisko Odpadów od środka.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zakład Zagospodarowania Odpadów 30 maja zaprasza wszystkich mieszkańców na drzwi otwarte składowiska w Suchy Lesie ul. Meteorytowa 1

Niektórzy poznaniacy myślą ze skoro składowisko śmieci to co tu oglądać skoro tam są tylko śmieci. Nic bardziej mylnego! Przewodnikiem sobotnich wycieczek po składowisku będzie Felek Flaszka, który przybliży zasady funkcjonowania składowiska, systemu segregacji i zagospodarowania odpadów.

Uczestnicy będą mogli również zapoznać się z instalacją oczyszczania odcieku, instalacją pozyskiwania biogazu i wytwarzania z niego energii. Poznają  również urządzenia wchodzące w skład laboratorium energii odnawialnej.

Wycieczki ścieżką edukacyjną wyruszą o godz. 10, 11 i 12.

Dla wszystkich gości ZZO przygotował niespodzianki oraz ciepły poczęstunek. Organizator mając na uwadze najmłodszych zwiedzających oraz zbliżający się Dzień Dziecka zapewnia dla nich liczne atrakcje.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!