Zawody w Biedrusku. W czwartek na poligonie w Biedrusku zakończyły się trwające kilka dni zawody o miano najlepiej wyszkolonego plutonu wojsk lądowych. Zobacz zdjęcia!

W zawodach organizowanych przez Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu uczestniczyły pododdziały z trzynastu jednostek wojskowych.

Zobacz też: Poligon Biedrusko - Trwa walka o tytuł najlepszego pododdziału [ZDJĘCIA]

Celem zawodów było wyłonienie najlepiej wyszkolonych pododdziałów. Do rywalizacji stanęli doświadczeni zawodowi żołnierze, uczestnicy misji wojskowych, odbywających się w krajach objętych działaniami wojennymi.

Najlepszymi poddziałami się okazały: pluton czołgów z 1 batalionu czołgów 21 Brygady Strzelców Podhalańskich, pluton zmotoryzowany z 17 Brygady Zmechanizowanej 11 Dywizji Kawalerii Pancernej, pluton szturmowy 1 Batalionu Kawalerii Powietrznej 25 Brygady Kawalerii Powietrznej oraz pluton z Wyższej Szkoły Wojsk Oficerskich we Wrocławiu.

Skomentuj:

Zawody w Biedrusku - Najlepsze pododdziały wojsk lądowych [ZDJĘCIA]Widzisz coś ciekawego, zaskakującego, dziwnego? Pisz na poznan@naszemiasto.pl, dodaj swój artykuł lub zostaw nam wiadomość na FacebookuZEBRAliśmy nasze serwisy w jednym miejscu:

Wszystko o Lechu Poznań - BUŁGARSKA.PL: polub serwis na Facebooku
Filmy z Poznania i całej Wielkopolski - GŁOS.TV: polub serwis na Facebooku
Inwestycje i budownictwo w Wielkopolsce - DOM
Baw się i wygrywaj nagrody - KONKURSY


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!