Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Tydzień później (9 listopada) kibice Kolejorza znów byli...

Lech Poznań - Najlepsze mecze Kolejorza w fazie zasadniczej [ZDJĘCIA]

Lech Poznań - Ruch Chorzów 4:2

Tydzień później (9 listopada) kibice Kolejorza znów byli świadkami piłkarskiego thrillera. Tym razem na Bułgarską przyjechał Ruch Chorzów. Gospodarze pokonali Niebieskich po fantastycznej drugiej połowie. Lech przegrywał już 1:2. W 78. min. bardzo ważnego wyrównującego gola zdobył Rafał Murawski. 5 minut później kapitalną bramkę strzelił Gergo Lovrencsics, który w swoim stylu kropnął pod poprzeczkę. Ruch nie był już w stanie się podnieść. Gości dobił Daylon Claasen już w doliczonym czasie gry. Czytaj więcej o meczu Lech Poznań - Ruch Chorzów 4:2

Te lody mogą ci zaszkodzić! Zawierają odłamki metalu. Znikają z zamrażarek w sklepach

Chcą postawić maszt na najwyższej górze w Poznaniu. Mieszkańcy protestują!