Na liście nominowanych Oscarów znalazły się 3 polskie akcenty, czyli 3 nominacje w najważniejszych kategoriach: najlepszy film, montaż i reżyseria, dla Pawła Pawlikowskiego i "Zimnej wojny"
[1/12]

Te filmy trzeba zobaczyć przed Oscarami! 24 lutego czeka nas święto kina w Hollywood

Na liście nominowanych Oscarów znalazły się 3 polskie akcenty, czyli 3 nominacje w najważniejszych kategoriach: najlepszy film, montaż i reżyseria, dla Pawła Pawlikowskiego i "Zimnej wojny". Oficjalne nominacje do Oscarów poznaliśmy 22 stycznia, zaś na wielką galę należy zarezerwować czas w nocy z 24 na 25 lutego. To będą niesamowite chwile z gwiazdami współczesnego kina. Sprawdź 10 filmów, które już zrobiły sporo szumu w filmowym świecie. Tych produkcji nie można przegapić!

Na liście nominowanych Oscarów znalazły się 3 polskie akcenty, czyli 3 nominacje w najważniejszych kategoriach: najlepszy film, montaż i reżyser, dla Pawła Pawlikowskiego i "Zimnej wojny". Oficjalne nominacje do Oscarów poznaliśmy 22 stycznia, zaś na wielką galę należy zarezerwować czas w nocy z 24 na 25 lutego. To będą niesamowite chwile z gwiazdami współczesnego kina. Sprawdź 10 filmów, które już zrobiły sporo szumu w filmowym świecie. Tych produkcji nie można przegapić!