(© Łukasz Gdak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Poznańska ekipa portalu NaszeMiasto.pl zebrała ponad 2,5 tys.złotych dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przed Centrum Kultury Zamek mieliśmy własne stoisko Poznań Nasze Miasto. A na nim stały puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w których znalazło się 2118,65 zł. Ponad pięćset złotych uzyskaliśmy również za wystawione na aukcjach unikatowe puszki i plakaty z poprzednich edycji WOŚP
przekazane przez Krzysztofa Ranusa oraz zestaw gadżetów (koszulki, czapeczka).

XX finał WOŚP - byliśmy tam z wami! [ZDJĘCIA]

W trakcie niedzielnego finału WOŚP rozdaliśmy setki baloników i 1500 naklejek "Zebra wspiera WOŚP", a za datki do puszki od 10 zł wzwyż wydaliśmy 40 unikatowych czapeczek z naszą zebrą, 30 kalendarzy z najpiękniejszymi zwierzakami Wielkopolski (zwycięzcy plebiscytu "Psy, Koty i inne istoty") i kilkanaście koszulek naszemiasto.pl - również z zebrą.

Wszystko o XX finale WOŚP w Wielkopolsce

W sumie, jak wynika ze wstępnych danych, poznaniacy do puszek w tym roku włożyli około 420 tys. zł. Na aukcjach zostawili zaś w sumie 34 tys. zł, Najcenniejsze okazało się serce od Komendanta Miejskiego Policji i NSZZ Policjantów w Poznaniu, które poszło za - 13tys. Sporym zainteresowaniem licytujących cieszyły się również gadżety z autografem Owsiaka.

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!