16- letnia dziewczyna z Piły została zaproszona na urodziny do swojej 14-letniej koleżanki. Impreza urodzinowa odbywała się w jednym z domów przy ulicy Bydgoskiej. Atmosfera była bardzo wesoła.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
16- letnia dziewczyna z Piły została zaproszona na urodziny do swojej 14-letniej koleżanki. Impreza urodzinowa odbywała się w jednym z domów przy ulicy Bydgoskiej. Atmosfera była bardzo wesoła. W mieszkaniu był także 47- letni ojciec dziewczynki. Kiedy córka wyszła na chwilę z pokoju, podpity tatuś rzucił się na jej koleżankę. Zaciągnął ją do pokoju obok i tam zgwałcił. Dziewczyna wróciła do domu i opowiedziała rodzicom całe zajście. Ci powiadomili policję. Mężczyzna natychmiast został zatrzymany.

– Andrzej Z. był pod wpływem alkoholu. Został wobec niego zastosowany trzymiesięczny areszt. Śledztwo jest w toku. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności – mówi Maria Wierzejewska-Raczyńska, prokurator rejonowy z Piły.
Rodzina Andrzeja Z. nie cieszy się dobrą opinią wśród sąsiadów. Zarówno ojciec, jak i dorastające dzieci sieją postrach w okolicy.
- Ta rodzina to patologia. Tam jest dużo dzieci, siedmioro czy ośmioro. Trudno dokładnie zliczyć, bo część z nich przebywa w poprawczakach. Wszyscy mają problemy z prawem. Jak są w domu, to strach nawet przechodzić koło tego budynku. Nigdy nie wiadomo, czy nie zaczepią człowieka. Matka zmarła w listopadzie ubiegłego roku. Zapiła się na śmierć
Andrzej Z. we wrześniu ubiegłego roku opuścił areszt. Odbywał tam kilkuletnią karę za molestowanie 12-latki. Gwałtu dokonał w warunkach recydywy. 16-letnia dziewczyna dobrze znała swojego oprawcę. Często bywała w domu koleżanki. Wcześniej mężczyzna wydawał się jej sympatycznym człowiekiem. Nawet przez myśl jej nie przeszło, że może zrobić coś złego.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!