Oprócz klasycznego poloneza nie zabrakło również walca wiedeńskiego. W ten sposób swoją studniówkę rozpoczęli uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu.

W kolejnej z poznańskich szkół odbyła się najważniejsza impreza w życiu każdego licealisty, studniówka. Tym razem sobotnia noc należała do uczniów "Marcinka". - Niech studniówka 2012 będzie piękna, prawdziwa, może trochę śmieszna, jednak przede wszystkim godna zapamiętania - mówiła przed rozpoczęciem imprezy mgr Alina Chojnacka, dyrektor szkoły.

Zobacz jak bawili się maturzyści pozostałych poznańskich szkół

Oczywiście nie mogło obyć się bez tematu przewodniego. W tym roku liceum zamieniło się w prawdziwą zimową krainę. Nie zabrakło więc ogromnych sopli lodu zwisających spod sufitu i wszechobecnego śniegu. Mimo, że wystrój był ewidentnie zimowy, to atmosfera podczas imprezy była naprawdę gorąca.Jeszcze więcej zdjęć ze studniówki w Marcinku znajdziesz na stronie "Głosu Wielkopolski"

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (18)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

qaz (gość) (mierkun)

przepych? jeżeli przepychem nazywasz to, ile pracy oni włożyli w zrobienie tego wszystkiego, to się zgadzam... Myślisz, że zrobili tę studniówkę za pieniądze podatników czy za swoje?

Ona (gość)

Polonez straszny,niedopracowany,to chyba żarty czy co? Układ stary,nic nadzwyczajnego,przede wszystkim nie przyłożono się do wykonania,bardzo nierówny krok.Chyba lepiej by wyglądało gdyby dziewczyny ubrały białe bluzeczki i ciemne spódnice.Bardzo brzydko pod każdym względem...

TwojWuja (gość)

Oczywiście, że to czysta zazdrość, wystrój był przepiękny, dziewczyny także. Każdy tańczy tak jak tańczy. Droga osobo, to tak jak my byśmy oceniali jak Ty śpiewasz - równie dobrze możemy się z Ciebie nabijać albo z twojego ubioru, a nawet twarzy.

ark (gość)

Czytając poniższe wypociny ludzi silących się na nutkę sarkazmu a tak na prawdę plujących sobie w brodę z zazdrości jestem przerażony poziomem wychowania polskiego społeczeństwa. Ja sam uważam że Marcinek z roku na rok nie tylko udowadnia że jest szkołą kształcącą przyszłe elity ale również pokazuje jak można w piękny sposób się bawić. Dekorację oceniam na 10. A co do postu pana "rozczarowanego" to nie wiem czy pana ktoś uczył że kobieta wygląda we wszystkim dobrze a szczególnie kobieta inteligentna! Niewątpliwie marcinek swoimi studniówkami plasuje się na 1 miejscu wśród poznańskich szkół daleko w tyle pozostawia za sobą II LO i Marynkę

Abcde123 (gość)

a wy nie widzicie ile osób się starało to przygotować!! piękne dekoracje. a każdy tańczy tak jak umie !! w takim liceum patrzy się na wyniki w nauce a nie w jakości tańca!!

mierkun (gość)

ja na zdjęciach widzę przepych jak mało gdzie i po troszę żałuję, że studniówki wyewoluowały w stronę komercyjnych balów na pokaz. Bal balem ale skromność, zwłaszcza w kraju chylącym się ku upadkowi ma swoją cenę.Ty jak widać po słowach przesiąkłęś do cna g#wnem z MTV i można cie człowieczku tylko żałować

Lis (gość) (rozczarowany)

"Zasady tego tańca rozumie chyba tylko jedna dziewczyna - drugi rząd - szara spódnica z tiulem - umie tańczyć i rozumie partnera" - zgadzam się. Reszta zachowuje się jakby była tam za karę.

dudi (gość)

dekoracje wyglądają przepięknie!
nie ma drugiej takiej szkoły w Poznaniu, gdzie dekoracje są równie cudownie:)