Już w sobotę 31 stycznia o godzinie 11 w stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena wystartuje wyścig Red Bull Zjazd na Krechę. To niesamowita impreza dla wszystkich fanów szybkiej jazdy na nartach i snowboardzie.

Red Bull Zjazd na Krechę jest niepowtarzalnym wydarzeniem w skali kraju. Impreza cieszy się dużym uznaniem zarówno w śród zawodników z kraju, jak i zagranicy. Na mapie tegorocznych miejsc, gdzie odbędzie się to niesamowite wydarzenie już po raz drugi znalazła się stacja narciarska - Zieleniec Ski Arena.

Celem imprezy jest wyłonienie najszybszego zawodnika i zawodniczki sezonu. To doskonała okazja dla pasjonatów jazdy na nartach i snowboardzie, aby zmierzyć się w rywalizacji amatorów.

Na najlepszych zawodników na mecie czekają liczne nagrody w postaci sprzętu firmy Head oraz kamer sportowych marki GoPro. Całość odbędzie się przy kanapie 4- osobowej (W5) Winterpol.

Aby wziąć udział w imprezie wystarczy zarejestrować się na stronie Red Bull Zjazd na Krechę 2015: www.redbullzjazdnakreche.pl.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!