Złodzieje z Poznania kradną kratki kanalizacyjne. W ciągu tego roku w mieście zniknęło ich już 77. Ostatnio skradzione zostały te, które ZDM zamontował... dzień wcześniej. Zarząd Dróg Miejskich prosi o pomoc mieszkańców, którzy byli świadkami kradzieży.

Złodzieje Poznań: Kradną kratki kanalizacyjne. ZDM prosi o pomoc


Jak informuje ZDM, w ostatnim czasie kradzieże kratek i włazów kanalizacyjnych mają miejsce na Nowym Mieście: na ulicach Ożarowskiej, Starołęckiej, Minikowo, Książęcej, Obodrzyckiej, Unii Lubelskiej a także na Hetmańskiej, Dolnej Wildzie.


Zobacz także: Skrzyżwoanie do poprawki. Gdzie? [ZDJĘCIA]


- Prosimy mieszkańców o zwracanie uwagi na osoby, które zachowują się podejrzanie w pobliżu elementów infrastruktury kanalizacyjnej - apeluje ZDM. - W takich przypadkach prosimy o natychmiastowe wezwanie policji lub straży miejskiej.

Wymiana kratki kanalizacyjnej to koszt 400 zł. Poza tym taka "dziura w drodze" powoduje zagrożenie dla ruchu i może spowodować wypadek.


Skomentuj:

Złodzieje Poznań: Kradną kratki kanalizacyjne. ZDM prosi o pomocZostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Kryminalne

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

asdad (gość)

za takie kradzieże powinno się karać publicznie obcięciem dłoni, kradnących i skupujących. amen