Złombol 2015 będzie miał także reprezentantów z Poznania. W piątek do Katowic wyruszy trzyosobowa załoga z Volkswagen Centrum Poznań. Pawła, Martę i Tomka i ich Skodę Favorit pożegnają m.in. Ola Ciupa i Rafał Maślak.

Złombol 2015: Ekipa z Poznania wyruszy z Centrum Volkswagena


Poznańska ekipa na Złombol 2015 wyruszy o godz. 19. Wcześniej, od godz. 17, w Centrum Volkswagen Poznań odbędzie się pożegnanie załogi, która bierze udział w rajdzie samochodów bloku wschodniego. Poznańską załogę będą wspierać Rafał Maślak - Mister Polski 2014 i tancerka Ola Ciupa.

Wyjazd na Złombol z Poznania to też okazja do zlotu. Podczas imprezy pożegnalnej w Centrum Volkswagena odbędzie się także Dropped Party, czyli zlot samochodów z obniżonym podwoziem.

Złombol 2015 - ekipa z Poznania
Poznańska złombolowa załoga wyjedzie do Katowic samochodem marki Skoda Favorit. W składzie ekipy Volkswagena znaleźli się: Marta Gregory - energetyczna Miss AWF 2009 i pracownica recepcji salonu VW, Tomasz Pyra - uczestnik wszelkich rajdów, wizjoner i artysta, który będzie dokumentował cały rajd oraz kapitan drużyny - Paweł Grzybkowski, który na co dzień sprzedaje nowe samochody w salonie VW.

Złombol - tak było w ubiegłym roku


W "Złombolu" w 2014 roku udział wzięło 401 załóg, które chcą przejechać ponad pięć tysięcy kilometrów. Metę ustanowiono w Hiszpanii. Podróż nie odbywa się jednak zwykłymi samochodami, jak zaznacza organizator uczestnicy przemieszczają się "autami komunistycznej produkcji lub konstrukcji", a ich wartość nie może przekraczać tysiąca złotych.

Uczestnikom rajdu przyświeca szczytny cel - zbierają pieniądze dla dzieci ze śląskich domów dziecka.Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Moto

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Romek (gość)

To nie jest JEDYNA ekipa zlombolu z Poznania.Jest tez Bartek Gatarski z malzenstem Sarneckich maluchem w "barwach" firmy Tubes.