W związku z zamknięciem skrzyżowań Al. Niepodległości i ul. Kościuszki z ul. Fredry swoje trasy zmienią tramwaje, autobusy, inaczej będą musieli też jeździć kierowcy.
Zobacz też:
Zmiany w ruchu - rewolucja komunikacyjna w centrum
Sprawdź zmiany w ruchu i komunikacji autobusowej i tramwajowej:
Linia nr 4:
POŁABSKA – ... – Roosevelta – Św. Marcin – Gwarna – pl. Ratajskiego – ... – STAROŁĘKA
Linia nr 8:
MIŁOSTOWO – ... – pl. Ratajskiego – Gwarna – Św. Marcin – Roosevelta – Głogowska – GÓRCZYN
Linia nr 9:
PIĄTKOWSKA – ... – Roosevelta – Św. Marcin – Marcinkowskiego – ... – DĘBIEC
Linia nr 16:
POŁABSKA – … – Roosevelta – Św. Marcin – Podgórna – Mostowa – Kórnicka – Trasa Kórnicka – … – FRANOWO
Linia nr 17:
BUDZISZYŃSKA – Grunwaldzka – Św. Marcin – pl. Ratajskiego – ... – STAROŁĘKA
Linia nr 18:
GÓRCZYN – Głogowska – Matyi – ... – FRANOWO
Linia nr 22:
ŻEROMSKIEGO – Dąbrowskiego – Roosevelta – Matyi – POZNAŃ GŁÓWNY – Towarowa – Św. Marcin – Roosevelta – Dąbrowskiego – ŻEROMSKIEGO
Linia nr 27:
ZAWADY – … – Reymonta – Grunwaldzka – Św. Marcin – Marcinkowskiego – … – DĘBIEC
Linia nr 51:
POZNAŃ GŁÓWNY – Wolne Tory – Towarowa – Składowa – al. Niepodległości – Św. Marcin – Roosevelta – Libelta – al. Niepodległości – … – OS. SOBIESKIEGO
Powrót:
OS. SOBIESKIEGO – … – al. Niepodległości – Libelta – Roosevelta – Św. Marcin – Niepodległości – Składowa – Towarowa – Wolne Tory – POZNAŃ GŁÓWNY
Linia nr 63:
GÓRCZYN – … – Bukowska – Zeylanda – Mickiewicza – Dąbrowskiego – Roosevelta – Libelta – al. Niepodległości – … – GARBARY
Powrót:
GARBARY – … – al. Niepodległości – Libelta – Roosevelta – Bukowska – … – GÓRCZYN
Linia nr 68:
PODOLANY – … – Przepadek – al. Niepodległości – Libelta – Roosevelta – Św. Marcin – Niepodległości – Składowa – Towarowa – Al. Króla Przemysła II – POZNAŃ GŁÓWNY
Powrót:
POZNAŃ GŁÓWNY – Wolne Tory – Towarowa – Składowa – al. Niepodległości – Św. Marcin – Roosevelta – Libelta – al. Niepodległości – Księcia Mieszka I – … – PODOLANY
Linia nr 69:
OS. ŁOKIETKA – … – al. Niepodległości – Libelta – Roosevelta – Bukowska – … – OS. KOPERNIKA
Powrót:
OS. KOPERNIKA – … – Bukowska – Zeylanda – Mickiewicza – Dąbrowskiego – Roosevelta – Libelta – al. Niepodległości – … – OS. ŁOKIETKA
m2
Linia nr 71:
OS. WICHROWE WZGÓRZE – … – Przepadek – al. Niepodległości – Libelta – Roosevelta – Św. Marcin – al. Niepodległości – Matyi – Al. Króla Przemysła II – Przemysłowa – … – OS. DĘBINA
Powrót:
OS. DĘBINA – … – Przemysłowa – Wolne Tory – Powstańców Wlkp. – al. Niepodległości – Św. Marcin – Roosevelta – Libelta – al. Niepodległości – Księcia Mieszka I – … – OS. WICHROWE WZGÓRZE
Linia nr 905:
CHLUDOWO SZKOŁA – … – Przepadek – al. Niepodległości – Libelta – Roosevelta – Św. Marcin – al. Niepodległości – Al. Króla Przemysła II – Wolne Tory – POZNAŃ GŁÓWNY
Powrót:
POZNAŃ GŁÓWNY – Wolne Tory – al. Niepodległości – Św. Marcin – Roosevelta – Libelta – al. Niepodległości – Księcia Mieszka I – … – CHLUDOWO/SZKOŁA
Linia T2:
MOST TEATRALNY – Roosevelta – Bukowska – Szpitalna – OGRODY
Powrót:
OGRODY – Dąbrowskiego – Przybyszewskiego – Bukowska – Zeylanda – Mickiewicza – Dąbrowskiego – MOST TEATRALNY
W rejonie pętli Ogrody przystanek końcowy dla linii T2 zostanie zlokalizowany na ul. Szpitalnej, natomiast przystanek początkowy - na ul. Dąbrowskiego.
Dla pasażerów podróżujących z Ogrodów w kierunku centrum najdogodniejszym przystankiem przesiadkowym będzie przystanek „Bałtyk” (na ul. Zeylanda przy ul. Bukowskiej) – możliwość przesiadki m.in. na tramwaje linii nr 13, 17, 27.
Linia nr 201:
POŁABSKA – ... – Roosevelta – Św. Marcin – Marcinkowskiego – ... – OS. LECHA – ... – POŁABSKA
Linia nr 231:
RONDO KAPONIERA – Św. Marcin – al. Marcinkowskiego – ... – RONDO RATAJE
Powrót:
RONDO RATAJE – ... – al. Marcinkowskiego – 27 Grudnia – Gwarna – Św. Marcin – Roosevelta – RONDO KAPONIERA
Linia nr 232:
OS. RUSA – ... – al. Niepodległości – Św. Marcin – Roosevelta – RONDO KAPONIERA
Powrót:
RONDO KAPONIERA – Św. Marcin – al. Niepodległości – ... – OS. RUSA
Linia nr 233:
MOGILEŃSKA/ZIELINIEC – ... – Solna – al. Niepodległości – Libelta – Roosevelta – RONDO KAPONIERA
Powrót:
RONDO KAPONIERA – Mickiewicza – Dąbrowskiego – Roosevelta – Libelta – al. Niepodległości – Solna – ... – MOGILEŃSKA/ZIELINIEC
Linia nr 235:
OS. SOBIESKIEGO – ... – Przepadek – al. Niepodległości – Libelta – Roosevelta – RONDO KAPONIERA
Powrót:
RONDO KAPONIERA – Mickiewicza – Dąbrowskiego – Roosevelta – Libelta – al. Niepodległości – … – OS. SOBIESKIEGO
Linia nr 243:
RONDO KAPONIERA – Św. Marcin – al. Niepodległości – ... – OS. DĘBINA/LUBOŃ
Powrót:
OS. DĘBINA/LUBOŃ – ... – al. Niepodległości – Św. Marcin – Roosevelta – RONDO KAPONIERA
Linia nr 248:
RADOJEWO – ... – al. Marcinkowskiego – 27 Grudnia – Gwarna – Św. Marcin – Roosevelta – RONDO KAPONIERA
Powrót:
RONDO KAPONIERA – Św. Marcin – al. Marcinkowskiego – ... – RADOJEWO
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?