Chociaż otwarcie kompleksu basenów nad poznańską Maltą dopiero w sierpniu przyszłego roku, to już znamy planowane ceny biletów wstępu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Najprawdopodbniej już w sierpniu 2011 roku nastąpi otwarcie największego w Polsce kompleksu sportowo-rekreacyjnego na poznańskiej Malcie. Prace budowlane nadal trwają, mimo to udało nam dowiedzieć się ile będzie kosztować poznaniaków przyjemność korzystania z Term Maltańskich. Okazuje się, że wstępne ceny biletów będą porównywale do innych aquaparków w całej Polsce.

- Sprawdzaliśmy, jak to wygląda w innych tego typu kompleksach w całej Polsce - mówił Jarosław Łężak, dyrektor do spraw inwestycji spółki Termy Maltańskie. - Nie ukrywam, że to właśnie stąd czerpaliśmy inspiracje odnośnie cennika.

Jak dodaje dyrektor, na terenie kompleksu będzie aż kilkadziesiąt bramek, które będą umieszczone zarówno w części sportowej, rekreacyjnej oraz w "Świecie Saun". To właśnie na nich będzie naliczany czas spędzony na poszczególnych obiektach.

- Wstępne kalkulacje pozwalają nam określić, że cena godziny spędzonej w części rekreacyjnej będzie się wahać w granicach 20 zł - mówiła Magdalena Wesołowska, prezes spółki Termy Maltańskie. Natomiast za godzinę w części sportowej zapłacimy mniej więcej 12 zł.

Sprawdziliśmy, sa to faktycznie ceny porównywalne z innymi aquaparkami i kompleksami basenowymi. A pamiętac trzeba, że kompleks na Malcie będzie prezentował się naprawdę imponująco.

- W części rekreacyjnej będziemy mieli możliwość korzystania z kilku zwykłych basenów rekracyjnych, czterech basenów solankowych, zjeżdzalni oraz specjalnych plaż - dodaje Jarosław Łężak.

Przeczytaj także:

Termy Maltańskie będą świecić pustkami?

Takie obawy ma prezes spółki budującej kompleks nad Maltą wobec planu budowy pływalni w każdej dzielnicy miasta. Radni wzywają do promocji Term jako centrum rozrywki i rekreacji.
Komentarze (13)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

siema (gość)

ceny. to sa barany ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Beata (gość)

termy. Czy to prawda , że Malta nie dostała zgody na wiercenie wód gruntowych? jeśli tak to z jakiej racji nazywa ten obiekt termami ? chyba , że ktoś nie odróżnia źródlanej wody od wody z wodociągów

Kasia (gość)

PARANOJA. Kur** wode tam cieplka maja za darmo. Zarabiaja na naiwnoci ludzi, nic dla spoleczenmtwa !!!!! wejscie z palcemw tylku kosztowac owinno 3/4
zlote i tak mieliy na tym kosmiczny zysk. Cieple termiczne wody za darmo... nie do wiary jak ludzie daja robic z siebie jeleni

gall annonim (gość)

sama prawda. Bo drogo bo daleko ba za zima woda bo za ciepła bo mało ludzi bo za dużo ludzi bo za małe zjeżdżalnie bo za duże bo za szybko sie jedzie bo za wolno ludzie cieszmy sie że coś dobrego sie dzieje w miescie . Miasto staje sie bardziej atrakcyjne dzięki takim pomysłom jak termy nasza mentalność jest taka że my musimy narzekać

MK (gość)

CENY GROBELNEGO. niestety Ryszard Grobelny ponownie pokazał !!!!! my wyborcy podatnicy do nie interesujemy, liczy się blask jupiterów uścisk dłoni Kulczyka i kolejne lata w radzie miasta

ale (gość)

do poznanianki :(. Ejże, widzę, że tobie słoma z papci wyłazi więc nie różnisz się niczym od tych z krytykowanej wiochy....Nie ważne gdzie się mieszka ale kim się jest.Osoby z gmin ościennych nie cierpią na megalomanię tak jak ty, nie mają powodów do ubliżania i przezwisk. Chyba, że natrafią na taką nadętą i beznadziejną poznaniankę, która wymądrza się na portalu MM.

poznanianka (gość)

Jezu ale marudzicie. Zawsze jest za drogo, za daleko, niedostatecznie nowocześnie itd.
A mi najbardziej przeszkadza wiocha przyjeżdzająca na weekendy do Poznania, odstawiająca szopki na ulicach i w sklepach, więc całe szczęscie, że Swarzędz i Koziegłowy mają swoje pływalnie - może mniej buraków tu przyjedzie.

To ja! (gość)

Drogo, drogo, drogo! Jak wszystko w Poznaniu. W Berlinie są tańsze aquaparki niż będzie ten w Poznaniu! 5 euro kosztują wejściówki na CAŁY DZIEŃ! Oczywiście w Czechach też jest taniej niż w Poznaniu! Aquapark w Hradec Kralowe zbudowany z 15 lat temu, a nadal dorównuje temu co powstaje w Poznaniu, bo są np. sztuczne fale i ogromne zjeżdżalnie oraz sauny różnego rodzaju. 15 zł za godzinę to powinien być max. Ale to i tak nie ma znaczenia. Basenów w Poznaniu brakuje, więc będzie tłok. Mam nadzieję, że na basen 50-metrowy nie będą wpuszczać nieumiejących pływać. Problemem będzie natomiast dojazd. Młodzież bez samochodu tam nie dojedzie, a Maltanka droga.

key (gość)

cena. wrocław 17 z tam też coraz mniej chętnych będą musieli za kilka miesięcy obniżyć cenę.

Kosmos (gość)

cena. Dokładnie, porównując ceny na Słowacji to te są jeszcze tańsze, ale to tak na marginisie.

masyo (gość)

cena. "Sprawdziliśmy, sa to faktycznie ceny porównywalne z innymi aquaparkami i kompleksami basenowymi."
to nie wiem gdzie pan Redaktor patrzył 12+20=32zł za godzinę, gdzie w Gorzowie na również na basenie olimpijskim + aquapark cena to 12zł -> i to basen na którym trenowała Otylia Jędrzejczak -> po prostu mają ochotę pozdzierać trochę z ludzi
http://www.slowianka.pl/cenniki/basen_i_sauny.html
Pozdrawiam