Maturzyści z Zespołu Szkół Przyrodniczo – Politechnicznych w Maszewie bawili się na balu studniówkowym. Zabawa odbyła się w restauracji "Baks" w Pleszewie.

Na studniówce nie zabrakło tradycyjnego Poloneza, w takt którego wprowadziła dyrektor Grażyna Borkowska.
Tuz po nim uczniowie zaprezentowali przedstawienie. Punktem kulminacyjnym programu stała się drama, będąca wyrazem niepokoju o młodego człowieka pogubionego we współczesnym świecie nastawionym na komercję. O tym zagubieniu mówiła młoda dziennikarka, która na polecenie naczelnej miała napisać ambitny artykuł i ten stał się punktem wyjścia do rozważań natury filozoficznej. Z rozrzewnieniem przypominała sobie szkolne przyjaźnie, mówiła o marzeniach, które łączyły ją z rówieśnikami i pięknych planach na przyszłość. Niestety dorosłe życie okazało się brutalne, a tym samym artykuł, o który prosiła naczelna niemal nierealny do napisania. Dziennikarka, w rolę której wcieliła się Anastazja Marciniak, zakończyła swój wywód pytaniem będącym jednocześnie tematem artykułu: Dokąd zmierzasz młody człowieku XXI wieku?
Uczniowie wraz z nauczycielami na parkiecie bawili się do rana.

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!