W ostatnich dniach najpiękniejsze Polki, półfinalistki wyborów Miss Polski 2016, ćwiczyły w Kozienicach układy choreograficzne do piątkowej gali pod okiem Anny Bubnowskiej. Ten czas finalistki Miss Polski Nastolatek spędziły na nagraniach wizytówek z ekipą telewizyjną reżyserowaną przez Szymona Łosiewicza. Efekty nagrań będzie można zobaczyć podczas gali finałowej w Amfiteatrze w Kozienicach (25 czerwca), lub 29 czerwca w trakcie retransmisji w Czwórce.

Za nami kolejny dzień zgrupowania półfinalistek Miss Polski 2016, oraz finalistek Miss Polski Nastolatek 2016 w Kozienicach.
Specjalnie dla naszych widzów przygotowanych będzie aż pięć układów. Dziewczyny miały również pierwsze przymiarki kolekcji polskich projektantów.
Natomiast nastoletnie kandydatki niedzielę spędziły na nagraniach wizytówek z ekipą telewizyjną reżyserowaną przez Szymona Łosiewicza. Podczas całodniowych nagrań, które odbyły się nad jeziorem w Kozienicach, przed Kozienickim Urzędem Miasta i na Stadionie Miejskim, a rozpoczęły się już o 8 rano i zakończyły po 21, dziewczyny prezentowały swoje zainteresowania, a każda z nich, jak się okazało, kocha co innego. Od malowania po balet, od czytania książek po szycie maskotek, od gotowania po jazdę na motocyklu! Cała barwa pasji wśród 24 finalistek, która zafascynowała nas i jesteśmy pełni podziwu dla tak młodych i utalentowanych dziewczyn. Oczywiście nie obyło się bez stresu, ale dziewczyny mogły liczyć na wsparcie panującej Miss Polski 2015 Magdaleny Bieńkowskiej i całej ekipy.
Nad perfekcyjnym wyglądem nastolatek przez cały dzień dbali fryzjerzy z Zaremba International Academy oraz makijażyści z Akademii Makijażu Mokotowska.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!