Najlepsi zawodnicy poznańskiego turnieju 2011 roku Najlepsi zawodnicy poznańskiego turnieju 2011 roku

Najlepsi zawodnicy poznańskiego turnieju 2011 roku (© Tomasz Sikorski)

Zła wiadomość dla miłośników speedwaya na lodzie. Złote Koziołki na poznańskim jeziorze Maltańskim nie dojdą jednak do skutku. Dwukrotnie przekładany turniej został odwołany z powodu zbyt wysokich temperatur.

Pierwotnie miały się one odbyć 8 stycznia, następny termin wyznaczono na 5 lutego, ale aura nie stwarza najmniejszych nadziei, że w tym dniu będzie lód na jeziorze Maltańskim.

Promotorzy ICE Racingu w Polsce planują powrócić na tor lodowy Malta w 2013 roku tym bardziej, że w organizację zawodów zaangażował się Urząd Miejski w Poznaniu oraz Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji.

- Niestety, nie ma większych szans, aby w tym roku tafla lodowa uzyskała odpowiednią, bezpieczną grubość na poznańskiej jeziorze Maltańskim. Miejmy nadzieję, że za rok zima będzie nieco bardziej surowa i umożliwi nam organizację turnieju o Złote Koziołki - powiedział Paweł Ruszkiewicz, promotor ICE Racingu w Polsce.

Więcej informacji na stronie Głosu Wielkopolskiego

Najważniejsze informacje z Poznania - zamów nasz newsletter

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!