Bez niespodzianek

ARKA
Pierwsze miejsce w piątym turnieju z cyklu Grand Prix Cichowo - Nowy Dębiec 2002 w siatkówce plażowej wywalczyli Fachowcy. W klasyfikacji końcowej gostynianie plasują się tuż za plecami siatkarzy z teamu Landryny.

W piątym turnieju, który odbył się na cichowskiej plaży wystartowało dwadzieścia zespołów. W grupie ,,open’’, walczącej o nagrodę główną - dziesięciodniową wycieczkę do Hiszpanii, triumfowali ,,Fachowcy’’. W finale pokonali oni lidera klasyfikacji generalnej, czyli gostyńskie Landryny. Trzecie miejsca wywalczyła inna drużyna z grodu nad Kanią - Marsjanie. W grupie młodzieżowej do lat 17 na najwyższym stopniu podium stanęło Stereo.
- Tym razem obeszło się bez większych niespodzianek. - ocenia Dariusz Beszterda, współorganizator Grand Prix. - W finale spotkały się bowiem drużyny najwyżej sklasyfikowane w rankingu. Prawdopodobnie ta trójka będzie walczyć w końcówce rozgrywek.
Już jutro w Cichowe kolejne siatkarskie emocje, tym razem o puchar ,,Panoramy Leszczyńskiej’’. Początek o godzinie 10.00. Organizatorami imprezy są: Centrum Sportowe Bidon i Agencja Turystyczno - Rekreacyjna Moana z Gostynia (fundatorzy nagrody głównej).

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia