City Trail on Tuor w Poznaniu: 381 osób biegało w Lasku Marcelińskim [ZDJĘCIA]

RED
Poznań City Trail on Tour w Lasku Marcelińskim
Poznań City Trail on Tour w Lasku Marcelińskim mat. promocyjny organizatora
Bieg City Trail on Tour w Poznaniu już za nami. W Lasku Marcelińskim 381 biegaczy zmierzyło się z pięciokilometrową trasą. Letnia edycja City Trail zorganizowana została w 10 polskich miastach.

Zawody City Trail on Tour w Poznaniu przeprowadzone zostały po raz pierwszy w Lasku Marcelińskim. Bieg wygrał zwycięzca dwóch ostatnich edycji Grand Prix CITY TRAIL – Sebastian Nowicki, który uzyskał wynik 15:49. Wśród pań triumfowała Milena Anus (18:32).

Najlepsi zawodnicy wrócili do domów z nagrodami od marek Salomon i Etixx, a każdy zawodnik, który dotarł do mety otrzymał pamiątkowy medal. Biegacze mogli również posilić się w strefie regeneracyjnej, gdzie czekały na nich woda, izotonik, owoce i ciastka.

W City Trail on Tuor w Poznaniu wystartowali bracia z Lublina, którzy postanowili ukończyć wszystkie 10 biegów!

– Bardzo spodobał nam się pomysł połączenia podróży po Polsce i startów w zawodach. Uwielbiam zwiedzać miasta, więc cały czas, jaki mamy poza przemieszczaniem się z jednej lokalizacji do drugiej i bieganiem, poświęcamy na oglądanie najciekawszych miejsc – mówi Łukasz Kachnowicz, starszy z braci. Warto dodać, że młodszy – Mateusz, w każdych zawodach staje na podium swojej kategorii wiekowej!

Bieg w Poznaniu był czwartym w ramach CITY TRAIL onTour. Pierwsze zawody obyły się w poniedziałek, 27 lipca w Łodzi, we wtorek – 28 lipca – startowali katowiccy biegacze, w środę – 29 lipca - wrocławianie. W kolejnych dniach ekipa organizacyjna będzie w Szczecinie, Bydgoszczy, Gdańsku, Olsztynie, Warszawie i Lublinie.