Wybierz region

Wybierz miasto

  23. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

  Blue Note Jazz Club
  Poznań, ul. Tadeusza Kościuszki/79, +48 61 657 07 77

  17:00 Niedziela, 11 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Rockowy WOŚP w Blue Note jest dobrą propozycją dla wszystkich miłośników muzyki, którzy będą chcieli spędzić ten mroźny styczniowy wieczór w gorącej atmosferze, przy okazji pomagając w słusznej sprawie. Wystąpią: Flying Heads (Murowana Goślina), Ciabatta (Poznań), The Mojojojos (Poznań) oraz Bapu (Gniezno).

  11 stycznia 2015 roku 120 tysięcy wolontariuszy wyjdzie na ulice nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast w wielu krajach na świecie, żeby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przez 22 lata działalności zakupiła tysiące urządzeń za kwotę ponad 590 mln zł. Wszystko dzięki hojności darczyńców. Temat 23. Finału: “Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.

  Flying Heads17.15 – Flying Heads to – jak mówią o sobie – zespół czterech młodych, wysportowanych, i przystojnych chłopaków bez nałogów grających niezniszczalnego rock’n’rolla. Pochodzący z Murowanej Gośliny zespół słynący z bezkompromisowych dźwięków i dobrej zabawy na koncertach na pewno skutecznie rozgrzeje wszystkich zebranych w Blue Note.

  Ciabatta18.15 – Ciabatta jest zespołem coraz śmielej poczynającym sobie na poznańskiej – i nie tylko – scenie rockowej. Jak piszą sami o sobie: Ciabatta – jak taka bułeczka. Muzyczny przysmak przyrządzony z pięciorga młodych i nietuzinkowych składników, doprawionych szczyptą brawury, garścią nieszablonowych zagrywek i wiadrem pozytywnej energii. Serwując szeroko pojęte, rockowe klimaty łączy satysfakcję z gry oraz pyszną zabawę, czego efektem są rozgrzewające, przystępne dla każdego wypieki. Smakowicie wyrastający na najlepszych poznańskich drożdżach już nie może się doczekać by rozsadzić kolejny piekarnik.  Mojojojos19.15 – The Mojojojos powstali w 2009 roku w Poznaniu, i początkowo jego twórczość oscylowała w klimatach punkowych. Z biegiem lat i wraz ze zmianami składu, muzyka zespołu ewoluowała w stronę nieco cięższych brzmień, nie odchodząc jednak od punkowych korzeni, dając mieszaninę punka, rocka, a nawet elementów metalowych. Członkowie zespołu odznaczają się dużym poczuciem humoru, oraz dystansem, co przejawia się szczególnie podczas koncertów.

  Bapu20.00 Bapu powstał na przełomie kwietnia i maja 2011 roku w Gnieźnie. Luźna propozycja wspólnego grania szybko przerodziła się w poważniejszy projekt. Jako zespół ska, ciągle szukając własnego gatunku, mieszali rytmy. Patchanka typowe dla Mano Negra z elementami punk rocka czy reggae, czasami okraszając bałkańskimi i klezmerskimi dźwiękami.

  Nie bez znaczenia są również teksty, którymi grupa uderza w sprawy dla nich istotne manifestując tym samym swoją ideologie, choć czasami to tylko wypadkowa ich wspólnych przeżyć. Od marca 2014 zespół zaangażowany jest w projekt Teatru im. A. Fredry w Gnieźnie tworząc muzykę oraz występując w spektaklu „Most nad doliną”. Zespół jest również finalistą 8. edycji „Must Be The Music – Tylko muzyka”.  Na koncert zapraszają: stowarzyszenie Smartness, klub Blue Note oraz Sztab WOŚP Politechniki Poznańskiej

  Wstęp: Dobrowolna wrzutka do puszki WOŚP

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Zostań EKO Bohaterem - kategoria dzieci starsze

  Zostań EKO Bohaterem - kategoria dzieci starsze

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.