Wybierz region

Wybierz miasto

  Alterparty - Classic Edition

  Kultowa
  Poznań, ul. Wrocławska/16, +48 61 815 49 52

  21:00 Od 27.01.2017 do 28.01.2017

  • Brak informacji o cenie

  Mamy nadzieję, że odpoczęliście już po świętach i sylwestrze bo oto bowiem wracamy w nowym roku z nową energią którą jak zwykle postaramy się Was skutecznie zarażać. Na pierwszy strzał w tym roku idzie edycja klasyczna o powtórkę której wielu z Was apelowało. Tego dnia zagramy zatem nieco inaczej niż zwykle a zamiast cieżkiej elektorniki na parkiecie prym wieść będą najlepsze dźwięki z klimatów:
  SYNTHPOP INDUSTRIAL ROCK EBM GOTHIC DM & 80'S FUTUREPOP
  Czy oznacza to, że tym razem zabraknie klasycznego Suicide Commando czy Combichrista ? Nie no aż tak to nie. Po prostu tęgie bity ustąpią tym razem miejsca gitarom i bardziej głabkim dźwiękom syntezatorów a Wy sami będziecie mieli okazję wyszaleć się przy hitach których dawno już nie słyszeliście na parkiecie.
  Za cały ten muzyczny bałagan odpowiadać będą:
  DJ Bonus - Wiadomo, na Alter jest od zawsze. Specjalizuje się w napie graniu muzyki relatywnie cieższej w odbiorze ale zagra wszystko co uzna za stosowne a przy czym ludzie na parkiecie będą się dobrze bawić. Sam zresztą zarówno prywatnie słucha jak i zza konsoli puszcza pełen przekrój sceny DI.
  Alex Hunter - Dj, organizator, deprawator z Łodzi związany także ze sceną w Częstochowie. Jeden z bardizej wybijających się DJów grających na tej scenie mniej niż 10 lat przez co wciąż mu się chce a swój entuzjazm przelewa na parkiet. Na codzień związany z agencją SynthNoir Booking & Promotion, DARK Grotesque SHOW oraz Klubokawiarnia Ironia. Na Alterparty przyjechał pierwszy raz w grudniu i tak mu się spodobało mu się tak bardzo, że postanowił zostać z nami na stałe.
  Widzimy się jak zawsze w Kultowej na ul. Wrocławskiej

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Wielkopolskie FOTOmobilnie

  Wielkopolskie FOTOmobilnie

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.