Wybierz region

Wybierz miasto

  Anita Lipnicka - Koncert walentynkowy - "Na osi czasu"

  Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna
  Suchy Las, ul. Szkolna/16, +48 61 250 04 00

  19:00 Środa, 15 lutego

  • 50zł

  W tym roku Anita Lipnicka obchodzi jubileusz pracy artystycznej, co postanowiła uświetnić nagraniem nowego utworu i trasą koncertową, która 15 lutego 2017 r. obejmie także Suchy Las. Możemy zdradzić, że w repertuarze znalazły się największe przeboje śpiewane przez Anitę na przestrzeni dwudziestu dwóch lat jej działalności artystycznej, będziemy mieli więc okazję usłyszeć na żywo utwory z repertuaru Varius Manx oraz płyt solowych. Podczas koncertów będzie można również usłyszeć kilka utworów premierowych.
  Najnowszy utwór artystki to Ptasiek, który od lipca niepodzielnie króluje na Liście Przebojów Programu Trzeciego. Już trzeci miesiąc jest w absolutnej czołówce wszystkich notowań . Utwór zapowiada nadejście nowej płyty, której premiera przewidziana jest na jesień 2017 r.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Myślisz, że jesteś dobrze wychowany? Na tych pytaniach wykłada się każdy

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.