Wybierz region

Wybierz miasto

  Bieg parkrun Poznań #235

  Park Cytadela
  Poznań, ul. Aleja Armii Poznań/

  09:00 - 11:00 Sobota, 4 lutego

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy na #235 bieg parkrun Poznań, który odbędzie się w sobotę 4 lutego 2017 r. o godzinie 9:00 rano na poznańskiej Cytadeli.
  parkrun to formuła biegania zarówno dla zaawansowanych biegaczy, jak i osób, które dopiero zamierzają rozpocząć biegową przygodę. Bez ograniczenia wieku i umiejętności. Zachęcamy do udziału rodziców biegających z dziećmi, wózkami, jak również właścicieli z czworonożnymi przyjaciółmi! Trasę parkrun możesz pokonać biegiem, truchtem, spacerem - jak wolisz!
  W ramach parkrun nagradzamy wytrwałość uczestników. Po ukończeniu 10 (tylko juniorzy do 18 lat), 50, 100, 250 a nawet 500 biegów uczestnicy otrzymują ekskluzywne koszulki biegowe parkrun. Można również otrzymać koszulkę za 25 wolontariatów i ta jest chyba najcenniejsza w kolekcji, bo najrzadziej spotykana.
  Udział w biegach jest bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w dowolnej lokalizacji parkrun na świecie. Uzyskane rezultaty zapisywane są w profilach uczestników i przesyłane na ich adres poczty elektronicznej.

  Nie może Was zabraknąć na Cytadeli w tę sobotę! Zaproście znajomych, przyprowadźcie rodzinę, sąsiadów i znajomych z pracy - na pewno nie pożałują.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Wielkopolskie FOTOmobilnie

  Wielkopolskie FOTOmobilnie

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.