Wybierz region

Wybierz miasto

  Cavaliada Poznań

  ulica Poznańska przy MTP
  Poznań, ul. /

  Sobota, 6 grudnia

  Konie i emocje sportowe - CAVALIADA Poznań CSI3*-W 2014
  W ramach CAVALIADY Poznań 2014 publiczność zachwycą m.in. konkursy zaliczane do: Pucharu Świata, rankingu Światowej Organizacji Jeździeckiej (FEI) czy CAVALIADA Tour, w których rywalizacja sportowa prowadzona będzie między najlepszymi polskimi zawodnikami a legendami światowego jeździectwa. Nie sposób pominąć flagowych konkursów: Potęgi Skoku, Speed and Music i Grand Prix, gdzie emocje sportowe dosięgną zenitu. W tegorocznej edycji CAVALIADY zawodnicy mają do wygrania aż 500 000 zł!


  Przygoda z koniem

  W tle wielkich zawodów rodziny z dziećmi poznają tajniki jeździectwa, spróbują bezpłatnej przejażdżki na koniu czy obejrzą pokazy z udziałem wszelkiej maści koni. W odrębnej Strefie Dziecka najmłodsi uczestnicy CAVALIADY wykonają własnoręcznie ozdoby choinkowe, pobawią się w rycerzy, wysłuchają opowieści w zaaranżowanej czytelni, czy sprawdzą swoje umiejętności sprawnościowe w przygotowanych specjalnie dla nich zajęciach sportowych.


  Po zakupy do Poznania

  Od piątku dla uczestników CAVALIADY dostępne będą oferty handlowe wystawców Targów Sprzętu Jeździeckiego i Akcesoriów Jeździeckich. To największa galeria handlowa w Polsce, na której znajdzie się wszystko, co potrzebuje miłośnik jeździectwa do realizacji swojej pasji.

  CAVALIADA Poznań jest pierwszą eliminacją CAVALIADA Tour 2014/2015. Kolejne odsłony w Lublinie (luty 2015) i Warszawie (marzec 2015) zapewnią równie fantastyczne emocje sportowe.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Czy potrafisz się zachować na weselu? To wcale nie takie łatwe!

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.