Wybierz region

Wybierz miasto

  Chainsaw Metal Slaughter vol. XXVI

  Klub u Bazyla
  Poznań, ul. Norwida C. K./18A, +48 50 146 89 71

  19:00 Sobota, 18 lutego

  • 25zł

  Chainsaw Metal Slaughter VI
  EMBRIONAL to w chwili obecnej zdecydowanie najbardziej rozpoznawalna death metalowa horda w rodzimym podziemiu. Muzyka ślązaków jest niekonwecjonalna i perfekcyjna technicznie ale też niepozbawiona mroku i ekstremalnie chorych zagrywek, które są tak porządane w tych ramach gatunkowych. Taką właśnie fuzję zaproponowali na płycie "The Devil Inside", która stała się przełomową w działalności zespołu! Po występie na Brutal Assault i doskonałych koncertach u boku Destroyer 666 w Warszawie i Zabrzu przyszedł czas na Poznań. Niech nadejdzie koniec!

  MORDHELL to poznańska horda, dla fanów tradycyjnego black metalu z pełnym corpse paintem pozycja obowiązkowa! Najnowszym wydawnictwem zespołu jest kaseta "Chainsaw Cuts" wydana przez Impurity Productions w limicie 100 sztuk! Piekło i cierpienie!

  MARTWA AURA to tajemniczy projekt muzyczny stworzony przez poznańskich wyjadaczy dla uczczenia nieuniknionej Śmierci. Nie zważąjąc na trendy rozsiewają zarazę tworząc na albumach i koncertach niezwykle duszną i przytłaczającą black metalową atmosferę. Po doskonale przyjętym albumie "Contra Mundi Contra Vitae" nadszedł czas na MCD "Tenebrae Divine", na którym zespół kontynuuje swoją wizję i umacnia swoją pozycję w undergroundzie!

  ABHORRENT FUNERAL to obrzydliwa muzyka dla obrzydliwych ludzi... Dlatego bez wątpienia ta mieszanina death metalu, doom i punka spod znaku Hellhammer, Cianide czy Necrophagia znajdzie sporo odbiorców na kolejnej odsłonie Chainsaw Metal Slaughter! Zapowiada się prawdziwy horror!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Wielkopolskie FOTOmobilnie

  Wielkopolskie FOTOmobilnie

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.