Wybierz region

Wybierz miasto

  Coldair

  Ptapty
  Poznań, ul. 27 Grudnia/8/10

  20:00 Piątek, 5 grudnia

  Coldair

  Lider zespołu, multiinstrumentalista Tobiasz Biliński to obecnie jedna z największych nadziei polskiej sceny niezależnej. Współzałożyciel znanej, nie tylko w Polsce, alternatywnej grupy Kyst. Projekt Coldair założył sam, sam pisze, sam wymyśla, aranżuje. Człowiek orkiestra, bardzo młody, ale z potężnym bagażem muzycznych doświadczeń i sukcesów. Wydał dwa solowe albumy (“Persephone” – 2010, “Far South’ – 2011). Obie płyty zostały przyjęte przez media entuzjastycznie, a recenzenci nie szczędzili pochwał pod jego adresem.
  Z początku solowy, Coldair w wersji koncertowej to już zespół kilkuosobowy, m.in. z dwuosobową sekcją dętą. Koncertują nie tylko w Polsce – ich muzykę poznali już m.in. w Paryżu, Amsterdamie, Berlinie. Wystąpili na słynnym - najważniejszym chyba dla każdego muzyka - muzycznym festiwalu SXSW w USA. W tak krótkim czasie Coldair ma na swoim koncie ponad 100 koncertów.
  Coldair to zespół pomysłowy, poszukujący i niezwykle klimatyczny. Wobec takich brzmień i dawki oryginalności nie można przejść obojętnie. Może dlatego wciąż podbija serca obecnych i nowych fanów.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Wielkopolskie FOTOmobilnie

  Wielkopolskie FOTOmobilnie

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.