Wybierz region

Wybierz miasto

  COMBO 90210

  Blue Note
  Poznań, ul. Tadeusza Kościuszki/79, +48 61 657 07 77

  20:00 Środa, 28 stycznia

  Pełen akcji i humoru występ w skład którego wchodzą największe muzyczne przeboje z seriali telewizyjnych lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Utwory z wielkich produkcji telewizyjnych przygotowane w nowych, odświeżonych aranżacjach nie pozwolą usiedzieć na miejscu nikomu.

  Wiele miesięcy temu skazali się na wspólną grę w imię najwyższych ideałów. Nie uciekli z więzienia do podziemia Los Angeles – zaszyli się w sali prób. Nadal poszukiwani przez zleceniodawców, utrzymują się jako muzycy. Jeśli masz kłopot, nikt nie może Ci pomóc i potrafisz ich odnaleźć. Zatrudnij Combo 90210!

  W czasie koncertu usłyszymy przeboje z takich seriali jak: „Drużyna A”, „Alf”, „Beverly Hills 90210”. Doskonali muzycy, którzy połowę życia spędzili przed instrumentem, a drugą połowę przed telewizorem przeniosą każdego w światy pościgów („Miami Vice”), drogich samochodów („Knight Rider”) czy skomplikowanych relacji małżeńskich („Al Bundy”), ale przede wszystkim pozwolą się świetnie bawić.

  Kamil Krotofil (Mr Doe) – bas, Sebastian Kopeć (Vanilla Thunder) – gitara, Filip Chojnacki (El bastardo) – instrumenty klawiszowe, Marek Skibicki (Sweet Hulky) – perkusja

  Bilety

  dostępne: CIM, Skład Kulturalny w Galerii MM, salony Empik, Rock Long Luck, biuro klubu Blue Note eBilet.pl »

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Myślisz, że jesteś dobrze wychowany? Na tych pytaniach wykłada się każdy

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.