Wybierz region

Wybierz miasto

  David Mark Bulley "Where Do We Go From Here" Tour [koncert odwołany!]

  Klub W Starym Kinie
  Poznań, ul. Feliksa Nowowiejskiego/8

  18:00 Czwartek, 11 maja

  David Mark Bulley "Where Do We Go From Here" Tour
  David Mark Bulley jest wokalistą i kompozytorem z Londynu. Jego pierwsze wydawnictwo: EP’ka A Thousand Bonfires weszła do TOP 20 najlepiej sprzedających się singli iTunes.
  Ostatni rok był dla artysty bardzo pracowity i przyniósł wiele zmian, sam David mówi: “Ostatnich 12 miesięcy to szaleństwo. Nigdy nie spodziewałem się, że moja muzyka zostanie tak dobrze oceniona i otworzy się przede mną tyle możliwości. Zdaję sobie sprawę, że przede mną jeszcze długa droga, ale cieszy mnie każda minuta tej podróży.”
  David kilkukrotnie odwiedził już Polskę, występując w największych miastach naszego kraju. Ostatni koncert dał na warszawskim Torwarze, podczas Young Stars Festival 2016.
  W tym roku David wraca do Polski z trasą Where Do We Go From Here Tour 2017, podczas której promował będzie swój nowy album, który ukaże się w kwietniu tego roku.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy znasz te przesądy domowe?