Wybierz region

Wybierz miasto

  Eklektiv Movement pres. Stavroz Live!

  Aula Artis w WSNHiD
  Poznań, ul. Gen. Kutrzeby T./10

  19:00 Piątek, 7 kwietnia

  Witajcie!
  Mamy zaszczyt przedstawić Wam drugie wydarzenie Eklektiv Movement.
  Tym razem gościć będziemy wschodzące gwiazdy belgijskiej muzyki elektronicznej, po raz pierwszy w Polsce - zespół Stavroz!
  Zapraszamy na koncert do miejsca, w którym muzyka elektroniczna nie rozbrzmiewała od dobrych paru lat. Aula Artis, bo o niej mowa, to jedna z najlepszych sal koncertowych w Polsce.
  Dzięki znakomitym warunkom akustycznym usłyszycie każdy dźwięk wyjątkowej twórczości Belgów.
  Utworzony w 2011 roku przez dwóch DJ-ów i dzwiękowców, IJsbranda i Gerta, Stavroz bardzo szybko zamienił się w live actowy kwartet. Po dołączeniu Maxima i Pietera, artyści wydali swój pierwszy album w Deliceuse Records, który momentalnie wybił się na pierwszą pozycję w Hype Machine, zostając przy okazji "vinylem miesiąca" wg. niemieckiego "Faze Magazine".
  Muzycy łączą elektronikę z etnicznymi brzmieniami, dodając akustyczne instrumenty, w wyniku czego otrzymujemy bardzo organiczną muzykę od której nie sposób oderwać ucha.
  Ich twórczość ukazała się w takich wytwórniach jak 'Kindisch', 'Bedrock' oraz w ich własnym 'Moodfamily'.
  Naszych gości supportować będzie lokalny zespół MIKROBI.T, któremu blisko stylistycznie do muzyki headlinera. Jesteś pewni, że kombinacja minimalu i nujazzu, którą zaserwują nam artyści, pobudzi Wasz apetyt przed daniem głównym wieczoru. Zapraszamy od samego początku!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  QUIZ. Miliony złotych, piękne kobiety i psy. Co wiesz o Arturze Szpilce?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.