Wybierz region

Wybierz miasto

  Ferie w Muzeum - Każdy może zostać kolekcjonerem

  Muzeum Historii Miasta Poznania
  Poznań, ul. Stary Rynek/1, +48 61 856 80 00

  12:15 - 14:00 Środa, 8 lutego

  • 8zł

  Jak co roku podczas ferii, Muzeum Narodowe w Poznaniu zaprasza najmłodszych widzów na zajęcia połączone z warsztatami. Ze względu na ich dużą popularność przygotowaliśmy w tym roku podwójne spotkania: jedno w Gmachu Głównym MNP przy Al. Marcinkowskiego 9, a drugie, o tej samej godzinie, w jednym z naszych oddziałów. Te pierwsze odnosić się będą do kolekcji malarstwa i rzeźby, podczas drugich dzieci będą mogły zatańczyć salsę, zaprojektować samolot, czy dowiedzieć się ciekawych rzeczy o Poznaniu. Wszystkich zaś czeka dobra zabawa, a jeśli przy tej okazji udałoby się zdobyć odrobinę wiedzy to jeszcze lepiej.

  8.02 – Każdy może zostać kolekcjonerem – Muzeum Historii Miasta Poznania, Ratusz

  Dlaczego w muzealnych zbiorach znajduje się opakowanie po paście do zębów albo pudełko po papierosach? Jakie jeszcze dziwne przedmioty skrywają magazyny i jaka jest ich historia? W czasie warsztatów dzieci będą miały szansę odkryć w sobie duszę muzealnika.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  QUIZ. Myślisz, że jesteś dobrze wychowany? Na tych pytaniach wykłada się każdy

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.