Wybierz region

Wybierz miasto

  Ferie w Muzeum - Żołnierskie życie w czasach wielkiej wojny

  Wielkopolskie Muzeum Wojskowe Oddział Muzeum Narodowego w Poznaniu
  Poznań, ul. Stary Rynek/9, +48 61 852 67 39

  12:15 - 14:00 Wtorek, 7 lutego

  • 8zł

  Jak co roku podczas ferii, Muzeum Narodowe w Poznaniu zaprasza najmłodszych widzów na zajęcia połączone z warsztatami. Ze względu na ich dużą popularność przygotowaliśmy w tym roku podwójne spotkania: jedno w Gmachu Głównym MNP przy Al. Marcinkowskiego 9, a drugie, o tej samej godzinie, w jednym z naszych oddziałów. Te pierwsze odnosić się będą do kolekcji malarstwa i rzeźby, podczas drugich dzieci będą mogły zatańczyć salsę, zaprojektować samolot, czy dowiedzieć się ciekawych rzeczy o Poznaniu. Wszystkich zaś czeka dobra zabawa, a jeśli przy tej okazji udałoby się zdobyć odrobinę wiedzy to jeszcze lepiej.

  7.02 – Żołnierskie życie w czasach wielkiej wojny – Wielkopolskie Muzeum Wojskowe

  Opowieść o umundurowaniu i broni z czasów I Wojny Światowej i o roli „zwierzęcych żołnierzy” – gołębi, koni, psów. Odważni rekruci na ,,własnej głowie" przekonają się jak ciężki był hełm i jak trudno zobaczyć cokolwiek w masce przeciwgazowej. Podczas warsztatu uczestnicy zaprojektują barwy własnych samolotów.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Wielkopolskie FOTOmobilnie

  Wielkopolskie FOTOmobilnie

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.