Wybierz region

Wybierz miasto

  Jerozolima w Podróży Schron

  Schron
  Poznań, ul. Tadeusza Kościuszki/68, +48 60 965 16 66

  23:00 Od 25.02.2017 do 26.02.2017

  • Brak informacji o cenie

  Klub to nie tylko nazwa, surowa przestrzeń, nagłośnienie czy zagraniczne bookingi. Klub to przede wszystkim ludzie, którzy go współtworzą - od wspaniałej, roztańczonej publiki po tych, którzy nocami stoją po drugiej stronie DJ’ki, prezentując raz po raz najnowsze trendy, panujące w elektronicznej muzyce, czyli DJ’e, producenci, a przede wszystkim lokalni rezydenci.
  Analogicznie Nowa Jerozolima to nie tylko historyczne osiedle z XVIII wieku, rozciągające się od ulicy Towarowej po Plac Zawiszy w Warszawie. To nie tylko zabytkowa kamienica, wybudowana w 1912 roku według projektu Artura Gurneya czy najgłośniejsze imprezy z zagranicznymi artystami pokroju Rodhad, Ame czy Anji Schneider. Nowa Jerozolima to przede wszystkim nasza jerozolimska publika, zapełniająca po brzegi ciemne korytarze oraz lokalni rezydenci, którzy wychodzą z podziemi kamienicy przy Alejach Jerozolimskich 57, pakują swoje case’y i ruszają w Polskę, aby na gruntach innych polskich miast spróbować odtworzyć jerozolimski vibe, pokazać szerszej publiczności swoje umiejętności oraz zaznajomić się z miejscowymi tancerzami i tancerkami, wywijającymi bez wytchnienia na dancefloorze.
  Panie i Panowie, klub Nowa Jerozolima ma przyjemność ogłosić następny punkt w cyklu „Jerozolima w podróży”, gdzie nasza załoga, czerpiąc z najlepszych Tradycji „wędrownych grup teatralnych” przemierza Polskę na spotkanie z miejscowymi pionierami muzyki elektronicznej, zaś kolejnym miejscem, które ugości nasza jerozolimską świtę będzie poznański Schron.
  DJs:
  Deas (KMS Records / Cracow)
  Tika Milano (Nowa Jerozolima / Warsaw)
  Tom Palash (Nowa Jerozolima / Poznan)

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Wielkopolskie FOTOmobilnie

  Wielkopolskie FOTOmobilnie

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.